نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خیلی نگرانم

1775
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

خیلی نگرانم

سلام ب همه . خواستم بگم ک من فردا کنکور دارم و امسال سال دومم هست ک دارم کنکور میدم . همش نگرانم ک خرابش کنم بازم بمونم پشت کنکور . اخه تنها راه نجات من همین کنکور هست . چون هیچ جوره امید ندارم ک بخواد زندگیم رو به راه بشه . همش استرس دارم و احساس میکنم مطالبو یادم رفته . یه طرف خانوادم . یه طرف کنکور . و یه طرف احساسی ک ب پسرعموم دارم داره بهم فشار میاره و اذیتم میکنه . تبدیل شدم ب یه ادم عصبی . از شدت اضطراب هم الان یه هفته هست خواب درست و حسابی نداشتم الان فکرم کلا درباره فردا هست ک بتونم ب خوبی بگذرونمش وگرنع باید یه عمر طعنه و کنایه داداشمو . بابامو و مامانمو تحمل کنم . از شدت نگرانی لبام تبخال زده . غذا از دلم رفته . نمیدونم چکار کنم ((

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46113
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیلی نگرانم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran90 نمایش پست ها
    سلام ب همه . خواستم بگم ک من فردا کنکور دارم و امسال سال دومم هست ک دارم کنکور میدم . همش نگرانم ک خرابش کنم بازم بمونم پشت کنکور . اخه تنها راه نجات من همین کنکور هست . چون هیچ جوره امید ندارم ک بخواد زندگیم رو به راه بشه . همش استرس دارم و احساس میکنم مطالبو یادم رفته . یه طرف خانوادم . یه طرف کنکور . و یه طرف احساسی ک ب پسرعموم دارم داره بهم فشار میاره و اذیتم میکنه . تبدیل شدم ب یه ادم عصبی . از شدت اضطراب هم الان یه هفته هست خواب درست و حسابی نداشتم الان فکرم کلا درباره فردا هست ک بتونم ب خوبی بگذرونمش وگرنع باید یه عمر طعنه و کنایه داداشمو . بابامو و مامانمو تحمل کنم . از شدت نگرانی لبام تبخال زده . غذا از دلم رفته . نمیدونم چکار کنم ((
    روز کنکور از قبل یه دونه قرص ضد اضطراب بخور. پروپرانولول 5 خیلی موثره.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    تشکر شده 49 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    3

سلام فقط خواستم بگم اگه هنوز به کنایه اطرافیانت ذره ای اهمیت میدی بدون هیچچی نمیشی!
    البته ببخشیدا رک گفتم...
    ولی تا آدم یاد نگرفته به هدفش تمرکز کنه و به دیگران اهمیت نده موفق نمیشه که...
    دیدی آدم مثلا تو خیاطی ده بار الگو درست میکنه ولی یکیش خوب از آب درمیاد؟
    خوب موفق شدن هم همینه این که صدبار شکست بخوری یه بار موفق بشی... به این میگن پیوستگی...
    برو بدون استرس قشششششنگ کنکور بده بعدشم شد که شکر.. نشد هم بدون وقتش الان نبوده.. بدون اون پیشرفت بزرگ زمان نیاز داشته....پختگی نیاز داشته که تو قبلا نداشتی و میتونی تو خودت ایجادش کنی...

4. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نسترن جان رشتت ریاضیه؟ هدف داری؟ برای چی داری درس میخونی؟ میشه اینا رو جواب بدی؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط آنجلینا نمایش پست ها
    نسترن جان رشتت ریاضیه؟ هدف داری؟ برای چی داری درس میخونی؟ میشه اینا رو جواب بدی؟
    رشتم انسانیع . هدفم اگ خدا بخا یا فرهنگیان . یا روانشناسی

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

رشتم انسانیع . هدفم اگ خدا بخا یا فرهنگیان . یا روانشناسی
    موفق باشی گلی. امیدوارم قبول بشی و نمونی سال بعد.

8. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد